Джузеппе Маркетті

Швидкі одноколірні реставрації передніх зубів з текучим композитом. Штамп техніка 2.0

Використання одного відтінку для композитних реставрацій передніх зубів – просто мрія; використання його за допомогою штамп-техніки – практично фантастика. Копіювання одного чи обох центральних різців – завжди складне завдання, яке вимагає максимуму зусиль при прямих техніках реставрації. Уявіть, що ви могли б спростити всю процедуру пошарового внесення композитних мас, просто використовуючи один текучий композит… в одному відтінку. Як?

Простий віск є відправною точкою для створення прозорого силіконового шаблону. Усього за кілька кроків можна отримати чудовий результат, оскільки один зубний технік, потрапляючи в лабораторію, пресує композит для непрямих реставрацій або адгезивних мостів. Ні більше, ні менше! Це ефективно для більшості клінічних випадків, але для складніших за необхідності можна додати забарвлювання або додати об’єму композиту емалевого відтінку.

Висновки

Використання наповнених текучих композитів для реставрації передніх зубів дозволяє отримати гарні результати у повсякденній роботі лікаря. Таким чином можна максимально спростити дуже складні процедури, створюючи різні шари композитного матеріалу, нашаровуючи дентинові та емалеві маси і використовуючи характеризацію із застосуванням барвників.